5 هتل در طرح هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در استان مرکزی ساخته می گردد

به گزارش تیم علمی، معاون امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: 5 هتل در طرح هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در استان مرکزی ساخته می گردد.

5 هتل در طرح هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در استان مرکزی ساخته می گردد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور تفریحی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران از اراک، عزیز فیلی صبح امروز در جلسه کارگروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: مسئله واگذاری اراضی اطراف غار نخجیر دلیجان و ارجاع به کارگروه امور زیربنایی به منظور واگذاری اراضی مورد احتیاج به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری احتیاجمند آنالیز بیشتر است که در جلسه ای دیگر تصمیمات نهایی ارائه می گردد.

وی اضافه نمود: ارائه گزارش فرمانداران درباره اقدامات اجرا شده طرح هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی برای انجام یک امر با ارزش ختم می گردد براساس این طرح مقرر شد که تعداد 100 هتل 4 تا 5 ستاره در سطح کشور ساخته گردد که به دنبال این تصمیم مکاتباتی با فرمانداران در راستای معرفی و شناسایی اراضی مستعد این طرح اجرا شده تا در نهایت بتوانیم حداقل تعداد 4 تا 5 هتل از این طرح را در سطح استان اجرائی کنیم.

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی توضیح داد: احداث مراکز اطلاع رسانی با تصرف فضایی به مساحت 100 متر و ساخت بنایی به مساحت 50 متر در میادین ورودی شهرستان های که در جهت جاده ابریشم قرار دارند توسط شرکت ایتالیایی یونا امری به صرفه و کارآمد است.

فیلی اضافه نمود: این طرح علاوه بر در اختیار قرار دادن اطلاعات سوغات ها، مراکز تاریخی، مکان های گردشگری و اطلاعات این گونه استان ها در اختیار مسافران و گردشگران، به ارائه خدمات رفاهی می پردازد همچنین این طرح برای 12 نفر در سه شیفت صبح، ظهر و عصر و در هر شیفت 4 کارمند ایجاد اشتغال می نماید.

وی ادامه داد: برای معین تکلیف ساخت سرویس های بهداشتی نیمه ساز در سطح استان مرکزی مقرر شد سرویس هایی که در جهت راه های ورودی به شهر قرار گرفته اند با همکاری سازمان حمل و نقل و پایانه ها به یک مجتمع بین راهی تبدیل شوند و سرویس های نیمه کار در سطح شهر و حوزه شهری توسط شهرداری ها تکامل یابند و به بهره برداری برسند.

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی مطرح کرد: طرح تبدیل مجتمع تفریحی و رفاهی همای سعادت به یک منطقه گردشگری تصویب شد، همچنین در راستای آنالیز شرایط منطقه نمونه گردشگری رودشور واقع در شهرستان زرندیه مقرر شد که آنالیز های بیشتری انجام گردد تا شرکت سرمایه گذار اختیار برقراری مشارکت با متقاضیان سرمایه گذاری در این طرح را کسب نماید چراکه معین تکلیف اراضی این طرح تا به امروز مبهم مانده است.

فیلی اعلام نمود: برگزاری نشست شهرها و بافت های تاریخی در این جلسه به تصویب رسید این طرح در سطح کشور در حال اجرا است و به دنبال این مصوبه در سطح استان مرکزی نیز به اجرا می رسد.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 759

به "5 هتل در طرح هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در استان مرکزی ساخته می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "5 هتل در طرح هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در استان مرکزی ساخته می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 هتل در طرح هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در استان مرکزی ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید