استقلال ملاثانی، تیمی که معادلات را برهم زد

به گزارش تیم علمی، سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی با بیان این که در معادلات فوتبالی هیچ کسی تصور نمی کرد که تیم ما در انتها هفته ششم لیگ دسته دو کشور در صدر جدول باشد، گفت: گاهی اوقات برای خرید آب معدنی هم مشکل داریم و اگر شرایط تغییر نکند، به زودی از تیم جدا خواهم شد.

استقلال ملاثانی، تیمی که معادلات را برهم زد

داریوش هرمزی در گفت وگو با تیم علمی درخصوص روند موفقیت استقلال ملاثانی در لیگ دسته دو کشور و شانس صعود به لیگ یک، اظهارکرد: تیم ما از یک منطقه محروم، مظلوم و فقیر است و در معادلات فوتبالی نیز هیچ کسی تصور نمی کرد که استقلال ملاثانی در انتها هفته ششم در صدر جدول باشد. عوامل بسیاری دست به دست همه داده اند تا ما اکنون صدرنشین گروه خودمان در لیگ دو کشور باشیم.

وی بیان نمود: آن چه باعث صدرنشینی ما شده، مطمئنا انگیزه های اقتصادی نبوده است زیرا پولی وجود ندارد. تیم ما یکدل است و همه برای موفقیت تیم کوشش می نمایند. انتظار ما از مسئولان این است که از خواب بیدار شوند و تیم ما را ببینند. استقلال ملاثانی از منطقه ای است که یک سال قبل، تمام این منطقه را سیل برد و تما سرمایه آن زیر آب رفت. این تیم در حال حاضر تنها دلخوشی مردم است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی گفت: مسئولان اگر می خواهند روند موفقیت استقلال ملاثانی تداوم داشته باشد، باید به این تیم توجه و رسیدگی نمایند. ما برای هر سفر با مشکل روبرو هستیم ولی این مسائل باعث نشده که مقابل حریفان دست هایمان را به نشانه تسلیم بالا بیاوریم. تیم ما با قدرت می جنگد. نکته جالب این است که باوجود مسائل، تیم ما از نظر اخلاقی و انضباطی نیز فوق العاده است.

وی با قدردانی از مدیرکل صدا و سیما بابت پخش تلویزیونی بازی های خانگی استقلال ملاثانی در لیگ دو کشور، عنوان نمود: محرومیت این شهر باعث شده که مسابقات آن برای دلخوشی مردم به صورت مستقیم پخش گردد. همچنین از آقای حمیدی شهردار ملاثانی و همچنین اعضای شورای شهرمان نیز قدردانی می کنم. سوالی که برای من مطرح است این است که نقش نیروگاه رامین در ملاثانی در بخش مسئولیت های اجتماعی اش چیست؟ ما خواسته زیادی از مسئولان این نیروگاه نداشتیم ولی اهمیتی ندادند.

هرمزی اضافه نمود: با یکی از نمایندگان مجلس هم تماس گرفتیم تا به ما یاری کند که گفت اگر خواسته تان درخصوص فوتبال است با من حرف نزنید. آقای نماینده چطور موقع انتخابات دست به هر رفتاری برای اضافه کردن چهار رای به رای هایت می زنی ولی بعد به ما این گونه می گویی؟

وی با بیان اینکه باتوجه به مسائل موجود خسته شدم و هر لحظه ممکن است که از تیم جدا شوم، گفت: بار مسئولیت های من در استقلال ملاثانی بسیار است. خود من نیز خانواده دارم و قرار نیست مسئولیت های اجتماعی این شهر و استان را ما به دوش بکشیم. سه ماه است که این مسئولیت ها را به دوش کشیدیم و آیا اکنون مسئولان نباید خود را نشان دهند؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی بیان نمود: صعود استقلال ملاثانی به لیگ یک، در گِرو حمایت است. تیم حمایت گردد، صعود می نماید و در غیر این صورت سقوط خواهد نمود. تاکنون اصلا حمایت ها خوب نبوده است. اکنون دو نفر هستند که به صورت شخصی از جیب خود برای تیم هزینه می نمایند و به بازیکنان انگیزه می دهند ولی تا کی تیم باید این گونه حمایت گردد؟ ما گاهی اوقات برای خرید آب معدنی هم مشکل داریم. گفتن این مسایل واقعا درست نیست ولی استقلال ملاثانی با چنین مسائلی روبرو است. به هر حال اگر شرایط تغییر نکند، به زودی از تیم جدا خواهم شد.

وی در انتها گفت: عده ای از مسئولان مانند آقایان الباجی و یوسفی، نماینده های مردم اهواز برای حمایت از تیم قول دادند ولی تاکنون قول آن ها عملی نشده است. به هر حال اگر تیم دیده گردد، اتفاق ماندگاری برای شهر ملاثانی و خوزستان خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 588

به "استقلال ملاثانی، تیمی که معادلات را برهم زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال ملاثانی، تیمی که معادلات را برهم زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید