با هم بازی با رویکردی نو در تلویزیون

به گزارش تیم علمی، تهران (پانا) - فصل سوم مجموعه تلویزیونی با هم بازی آماده نمایش از تلویزیون شد.

با هم بازی با رویکردی نو در تلویزیون

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج؛ فراوری فصل سوم مجموعه تلویزیونی با هم بازی به تهیه کنندگی مهدیه سادات محور و کارگردانی مهدی نصیری به سرانجام رسید.

پس از استقبال مخاطبان از فصل های اول و دوم و تبدیل این مجموعه به یکی پرتکرار ترین و پرمخاطب ترین برنامه های شبکه پویا، فصل سوم آن با سرانجام فراوری، بزودی به آنتن تلویزیون برمی شود.

این مجموعه محصول سازمان هنری رسانه ای اوج و فراوری شده در خانه هنری رسانه ای دیما به کارگردانی مهدی نصیری و تهیه کنندگی مهدیه سادات محور است که پس از اتمام فراوری فصل سوم قرار است در کنداکتور شبکه پویا قرار گیرد.

مجموعه با هم بازی لحظات شاد خانواده هایی را به تصویر می کشد که در کنار هم بازی های مختلف و متنوعی را با وسایل ساده داخل خانه، انجام می دهند.

رویکرد این مجموعه توجه به حس شادی و نشاط داخل خانه و توجه به بچه ها است و شعار آن برای بچه ها؛ بازی یعنی زندگی تعریف شده است.

فصل سوم این مجموعه تلویزیونی در 30 قسمت بزودی از شبکه پویا پخش خواهد شد. تا کنون حدود 60 قسمت از این مجموعه فراوری و پخش شده است.

عوامل این اثر تلویزیونی عبارت است از:

تهیه کننده: مهدیه سادات محور، کارگردان: مهدی نصیری، مدیر فراوری و برنامه ریز: طیبه مینائی پور، تدوین: فائزه سادات قافله باشی، طرح و اجرای دکور: مرتضی شجاعی، مدیر تصویربرداری: یحیی رضایی، تصویربرداران: هادی داودی، عرفان خدابنده لو، مدیرصحنه: زهرا قره داغی، بازیگردان: زینب عباسی، پژوهش: مرضیه کرباسچی، سمیرا رستمی.امین حسینی آزاد، زینب عباسی، ریحانه مینائی پور، بازیگران: سامان غنائمی، طاها شجاعی، امین حسینی آزاد، مرضیه میرزایی، نیکو حسینی، مهربان حسینی، حلما شفیعی، زینب عباسی، محسن توکلی، علی جعفریان، طاها نصیری، امیر طاها شفیعی، کوثر حیدری، عکاس: زهرا قره داغی، تدارکات: علی احدی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1969

به "با هم بازی با رویکردی نو در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با هم بازی با رویکردی نو در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید