تحویل جسد 9 مسافر جان باخته اتوبوس تهران- شیراز به خانواده هایشان

به گزارش تیم علمی، خبرنگاران/اصفهان مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان از تحویل جسدهای 9 نفر از مسافران جان باخته در حادثه واژگونی اتوبوس تهران- شیراز اطلاع داد و گفت: تا ساعت 2 بعد از ظهر امروز (چهارشنبه 9 بهمن)، 9 جسدی که به پزشکی قانونی ارجاع داده شده بود احراز هویت شدند.

تحویل جسد 9 مسافر جان باخته اتوبوس تهران- شیراز به خانواده هایشان

با ما همراه باشید تا با بهترین قیمت تور به ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

علی سلیمان پور در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به معاینه جسد 9 جانباخته حادثه واژگونی اتوبوس تهران - شیراز، اظهارکرد: در پی اعلام حادثه و اعزام اجساد در نخستین دقایق صبح روز سه شنبه هشتم بهمن ماه به اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان، هماهنگی لازم انجام و همه اجساد کد گذاری و معاینه شدند.

وی اجساد فرستاده شده به این اداره کل را 9 نفر گفت و ادامه داد: از این تعداد 8 نفر زن و یک نفر مرد هستند.

مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان با اشاره به مراجعه بستگان این جان باختگان در روز چهارشنبه به پزشکی قانونی، گفت: پرشکی قانونی هم پس از انجام کارهای فنی شامل معاینه، مشخص علت فوت و صدور جواز دفن، اجساد را به دستور مرجع قضایی در اختیار بستگان قرار داده است.

سلیمانپور درباره سرنوشت یکی دیگر از اجساد که در بیمارستان جان باخت نیز گفت: این جسد هنوز در بیمارستان نگهداری می گردد و به احتمال زیاد فردا به پزشکی قانونی ارجاع داده می گردد تا مراحل قانونی معاینه و احراز هویت و تحویل به بستگانش انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 740

به "تحویل جسد 9 مسافر جان باخته اتوبوس تهران- شیراز به خانواده هایشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل جسد 9 مسافر جان باخته اتوبوس تهران- شیراز به خانواده هایشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید