ترامپ پس از ترک کاخ سفید دیگر مجاز به فعالیت در توییتر نیست

به گزارش تیم علمی، بر اساس سیاست توییتر در خصوص شخصیت های مردمی، دونالد ترامپ در صورت ادامه نقض قوانین این سیستم رسانه اجتماعی، احتمالا پس از ترک کاخ سفید از توییتر حذف می گردد.

ترامپ پس از ترک کاخ سفید دیگر مجاز به فعالیت در توییتر نیست

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، حساب کاربری دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا هفت بار روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بابت انتشار اطلاعات نادرست و ادعاهایی نامربوط درباره انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر هشدار دریافت کرد.

چند تن از دموکرات های برجسته از توئیتر خواسته اند تا حساب کاربری ترامپ را تا سرانجام شمارش آرا در ایالتها به حالت تعلیق درآورد.

پس از آنکه ترامپ در چندین ایالت کلیدی از جو بایدن، رقیب دموکراتش عقب افتاد کوشش کرد تا با مطرح کردن درخواست شمارش آرای پستی فرایند انتخابات را تضعیف کند. وی در توئیتی نوشت: آنها کوشش می نمایند تا آرای انتخابات را به سرقت ببرند.

دیویدی سیسیلین، یکی از اعضای دموکرات کنگره توئیت های ترامپ را تهدیدی علیه دموکراسی دانست و گری کانلی، یکی دیگر از اعضای کنگره توئیت کرد: این دقیقا اطلاع رسانی نادرست است.

اعلام هشدار بر روی توئیت های ترامپ به این معناست که مطالب منتشر شده از سوی وی دیگر در تایم لاین قابل مشاهده نیست و بازنشر یا دیگر اقدامات بر روی آنها محدود شده است.

مجازات نقض قوانین مربوط به انتشار مطالب در توئیتر شامل تعلیق حساب یا به صورت موقت یا دائم می گردد. یکی از سخنگوهای توئیتر نیز گفت، توئیت ها ترامپ نه حذف شده و نه حساب کاربری اش تعلیق شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1358

به "ترامپ پس از ترک کاخ سفید دیگر مجاز به فعالیت در توییتر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ پس از ترک کاخ سفید دیگر مجاز به فعالیت در توییتر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید