خبرنگاران 97 راس گوسفند قربانی تصادف رانندگی در همدان

به گزارش تیم علمی، همدان- خبرنگاران- فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: برخورد کامیون با گله گوسفندان در عوارضی همدان - ساوه موجب تلف شدن 97 راس گوسفند شد.

خبرنگاران 97 راس گوسفند قربانی تصادف رانندگی در همدان

سرهنگ جمشید باقری یکشنبه شب در گفت و گو با تیم علمی گفت: این سانحه رانندگی عصر امروز در چهار کیلومتری عوارضی نخست همدان - ساوه به علت بی احتیاطی چوپان رخ داد.

وی گفت: در این سانحه 83 راس گوسفند تلف شدند اما چوپان مدعی بود که 14 تن از گوسفندان آبستن بودند که با احتساب آنها شمار تلفات به 97 راس رسید.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان ادامه داد: اداره دامپزشکی نیز در محل حضور یافته و در راستای رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از بروز آلودگی اقدام به حفر زمین و دفن و معدوم کردن گوسفندان تلف شده کرد.

سرهنگ باقری گفت: ورود احشام به اتوبان و آزاد راه ممنوع بوده و در بروز این سانحه چوپان مقصر شناخته شده است.

واژگونی سواری جان یک نفر را گرفت

رییس پلیس راه استان همدان نیز گفت: یک دستگاه سواری با 2 سرنشین نظامی در حال بازگشت از تهران به همدان بودند که سواری پژو ساعت حوالی 17 در نزدیکی شهرک صنعتی بوعلی همدان واژگون شد.

سرهنگ رضا عزیزی افزود: در این سانحه رانندگی سرنشین خودرو به علت استفاده نکردن از کمربند ایمنی جان خود را از دست داد و طبق نظر کارشناس پلیس راه علت بروز این تصادف خواب آلودگی راننده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1001

به "خبرنگاران 97 راس گوسفند قربانی تصادف رانندگی در همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 97 راس گوسفند قربانی تصادف رانندگی در همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید