دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت منصوب شد

به گزارش تیم علمی، تهران (پانا) - محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در حکمی محمد حمیدی مقدم را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت منصوب کرد.

دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت منصوب شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، متن حکم رئیس سازمان سینمایی به این توضیح است:

جناب آقای محمد حمیدی مقدم

نظر به شناخت، تعهد و تجربه ارزشمند شما در برگزاری دوره های گذشته، به سمت دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت منصوب می شوید.

خوشبختانه، این جشنواره به مدد کوشش ارزشمند مدیران گذشته و حضور پر شوق خانواده فرهیخته سنمای مستند به عنوان یکی از جشنواره های مطرح و مرجع منطقه شناخته می گردد.

امید است با بهره گیری از همه ظرفیت ها و میراث گرانقدر سینمای مستند ایران و توجه به ضرورت های تازه در این حوزه در این مسئولیت خطیر پیروز باشید.

سینمای مستند، بخش پرافتخار سینمای ایران است که همیشه با اندیشه ورزی، دغدغه های فرهنگی و نوآوری پیوند داشته است. ایجاد تغییر و تحول محسوس در این سینما با اهتمام و تاکید بر شعار اخلاق، آگاهی، امید از اهداف و اولویت های سازمان سینمایی در این دوره است.

انتظار می رود جشنواره سینما حقیقت همسو با گام دوم انقلاب اسلامی و با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای تقویت حضور جریان ساز سینمای مستند در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و ارائه آثار متنوع و ارزشمند این عرصه کوشش موثری را برای نمایش تاریخ و فرهنگ جامعه ایرانی-اسلامی، پاسداشت هویت ملی-دینی و ترسیم شرایط امروز و منظره آینده ایران و دنیا با نگاه عدالت محور به نمایش بگذارد.

امید که شانزدهمین دوره جشنواره تبلور انگیزه، شور، هنر، تعهد و کوشش مستندسازانی باشد که تصویر روشن ایران اسلامی را برای آیندگان به یادگار می گذارند و یقیناً در این راستا خانواده ارجمند سینمای مستند همراه شما خواهند بود.

شایان ذکر است شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی سینما حقیقت آذر ماه سالجاری در تهران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 2104

به "دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید