دختر ملی پوش ایران: نمی توانم خوشحالی ام از اولین گل ملی را بیان کنم

به گزارش تیم علمی، ملی پوش تیم فوتبال جوانان دختر ایران، گفت: اولین گل ملی ام بود که زدم و آنقدر خوشحال هستم که نمی دانم آن را چگونه بیان کنم.

دختر ملی پوش ایران: نمی توانم خوشحالی ام از اولین گل ملی را بیان کنم

به گزارش تیم علمی، سمیرا محمودپور، بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان دختر ایران پس از پیروزی مقابل اردن در جمع تیم علمی حاضر شد و در مورد عملکرد خود در این بازی، گفت: 18 سالم است و اولین بازی ملی ام بود که اولین گل ملی ام را به ثمر رساندم. خیلی خوشحال هستم آن قدر که نمی توانم آن را بیان کنم. از کادرمان خیلی تشکر می کنم کادر خیلی خوبی داریم.

او در مورد بازی برابر اردن، خاطر نشان کرد: بازی خیلی خوبی داشتیم. 15 دقیقه اول گل نخوردیم و بعد از آن نیز روی فرم آمدیم و توانستیم تاکتیک هایی که به ما گفته بودند را اجرا کنیم.

محمودپور در مورد تیم های حاضر در گروه ایران در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا، گفت: بازی آنها را دیده ایم و بررسی کردیم. امیدوارم آنها را ببریم و همچنین امیدوارم در مسابقات مقدماتی آسیا هم گلزنی کنم.

این بازیکن در انتها به ساعت بازی با تیم اردن اشاره و بیان کرد: ما به بازی در این ساعت عادت داریم و برایمان سخت نبود، چون تقریبا اردوهایمان را در این ساعت برگزار می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 61

به "دختر ملی پوش ایران: نمی توانم خوشحالی ام از اولین گل ملی را بیان کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر ملی پوش ایران: نمی توانم خوشحالی ام از اولین گل ملی را بیان کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید