دستگیری زنی که کلاه 140 نفر را برداشت

به گزارش تیم علمی، زنی که در پوشش فروش اقساطی خودرو از 140 تن از شهروندان کلاهبرداری نموده بود، دستگیر شد.

دستگیری زنی که کلاه 140 نفر را برداشت

به گزارش ایسنا، چندی پیش پرونده ای با موضوع کلاهبرداری به وسیله فروش خودرو اقساطی برای رسیدگی تخصصی از سوی مرجع قضایی به پلیس آگاهی تهران عظیم ارجاع شد که با توجه به شگرد کلاهبرداری و نیز تعداد بالای شکات تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند و به همین دلیل نیز ماموران با انجام تحقیقات میدانی و پایش های اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی کردند.

با شناسایی مخفیگاه متهم این فرد که زنی 35 ساله با هویت معلوم بود، در تاریخ بیست و دوم اردیبهشت ماه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. همچنین آنالیز سوابقش نشان داد که وی حدود یک سال پیش نیز به همین جرم در زندان بوده است.

این زن که خود را به عنوان مدیرعامل شرکت فروش اقساطی خودرو معرفی نموده بود، تحت بازپرسی قرار گرفته و در جریان اعترافات خود به ماموران گفت: به وسیله درج آگاهی در سایت های اینترنتی افراد را با وعده فروش فوری خودروی اقساطی فریب داده و اعتماد مشتریان را جلب می کردم. پس از آن بسته به نوع و مدل خودروی سفارشی مالباختگان مبالغی بین 20 تا 50 میلیون تومان از آنان گرفته و به آنان اعلام می کردم که مثلا دوماه دیگر خودروی خود را تحویل بگیرند. چندین بار هم زمان تحویل را به تعویق انداخته و سپس دفتر شرکت را تحویل داده و آنجا را تخلیه کردم.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر بیان نمود که متهم تا کنون بالغ بر 35 میلیارد ریال از حدود 140 تن از شاکیانی که شناسایی شده اند، کلاهبرداری نموده است و پرونده اش همچنان برای شناسایی دیگر موارد احتمالی در دست آنالیز است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 20 تیر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1054

به "دستگیری زنی که کلاه 140 نفر را برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری زنی که کلاه 140 نفر را برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید