سردار شکارچی: دولت آمریکا پایه های دموکراسی دروغین خود را متزلزل کرده ، صدای شکستن استخوان های ایالات متحده به گوش می رسد

به گزارش تیم علمی، سخنگوی ارشد نیرو های مسلح گفت: دولت استکباری آمریکا بر خلاف شعار های دروغین حقوق بشری، این روز ها چهره زشت و غیر انسانی خود را در مواجهه با اعتراضات مردمی به نمایش گذاشته است.

سردار شکارچی: دولت آمریکا پایه های دموکراسی دروغین خود را متزلزل کرده ، صدای شکستن استخوان های ایالات متحده به گوش می رسد

به گزارش گروه سیاسی تیم علمی، سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو های مسلح در گفت وگویی، با اشاره به رفتار های نژادپرستانه رئیس جمهور آمریکا و خشونت های غیرانسانی پلیس آمریکا علیه شهروندان و سیاهپوستان این کشور گفت: دولت استکباری آمریکا بر خلاف شعار های دروغین حقوق بشری، این روز ها چهره زشت و غیر انسانی خود را در مواجهه با اعتراضات مردمی بیش از پیش نمایان و با توسل به خشن ترین روش ها، پایه های دموکراسی دروغین را متزلزل کرده است.

سخنگوی ارشد نیرو های مسلح اضافه کرد: نظام استکباری آمریکا در حالی این روز ها شاهد صحنه ناآرامی و آشوب های گسترده در این کشور است که سران کاخ سفید همواره و در ادامه سیاست های مداخله جویانه خود عامل بسیاری از ناهنجاری ها در منطقه و جهان هستند.

وی ادامه داد: خبرسازی های دروغین در ارتباط با جان باختن تعدادی از اتباع مهاجرین افغانستان در مرز های جمهوری اسلامی ایران و ارتباط آن با نیرو های مرزبانی نمونه ای از این دروغ پردازی هاست که شواهد نشان می دهد با هدف لطمه زدن به روابط برادرانه دو کشور ایران و افغانستان طراحی شده است؛ حال آنکه پذیرش بیش از سه میلیون نفر از مهاجران افغانستانی طی سه دهه اخیر در جمهوری اسلامی ایران و پیوند های عمیق دینی و قومی تردیدی باقی نگذاشته است که برخی تحرکات تفرقه افکنانه نمی تواند مانعی در مقابل تداوم این پیوند ها باشد.

سردار شکارچی در بخش دیگری از این مصاحبه به رفتار مضحک وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن نام تعدادی از مسئولان و فرماندهان نیروی انتظامی ازجمله وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی در لیست تحریم ها اشاره و بیان کرد: این قبیل اقدامات ایذایی و از سر استیصال، نخواهد توانست بر اراده مردم و مسئولان نظام اسلامی در مقابله با خوی استکباری و سلطه طلبی آمریکا کوچکترین خدشه ای ایجاد کند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو های مسلح تأکید کرد: ابهت پوشالی آمریکا در حال فرو ریختن است و صدای شکستن استخوان های آن بیش از پیش به گوش می رسد.

سردار شکارچی گسترش ناامنی ها در سرتاسر ایالت های آمریکا و واگرایی متحدان سنتی از این کشور را گواه آشکاری بر مدعای خود بیان کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 13 مرداد 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1094

به "سردار شکارچی: دولت آمریکا پایه های دموکراسی دروغین خود را متزلزل کرده ، صدای شکستن استخوان های ایالات متحده به گوش می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار شکارچی: دولت آمریکا پایه های دموکراسی دروغین خود را متزلزل کرده ، صدای شکستن استخوان های ایالات متحده به گوش می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید