لیگ برتر برای جهانبخش سخت تر از قبل، لژیونر ایرانی همچنان خارج از فهرست

به گزارش تیم علمی، علیرضا جهانبخش تشنه بازی کردن و نمایش عملکرد خود است اما با ادامه این فرایند مطمئنا به انتقال از برایتون به تیمی دیگر فکر خواهد نمود. او در نیم فصل پیشنهاداتی دریافت کرد اما ترجیح داد بماند تا در برایتون به صندلی ثابت خود برسد.

لیگ برتر برای جهانبخش سخت تر از قبل، لژیونر ایرانی همچنان خارج از فهرست

لژیونر ایرانی تیم برایتون در ملاقات با آرسنال از فهرست بازیکنان تیم برایتون کنار گذاشته شد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته دو تیم برایتون و آرسنال در ورزشگاه فالمر به مصاف هم رفتند که شاگردان گراهام پاتر توانستند با گل دقایق پایانی نیل موپای آرسنال را با نتیجه 2 بر یک از پیش رو بردارند و پس از گذشت 10 هفته اولین برد خود را جشن بگیرند.

اما نکته قابل ذکر خارج شدن علیرضا جهانبخش از فهرست بازیکنان برایتون بود. پیش از تعطیلی لیگ برتر جهانبخش در دو ملاقات آخر برایتون به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته بود و پیش بینی می شد در این ملاقات مقابل شاگردان آرتتا به میدان برود اما با تصمیم گراهام پاتر جهانبخش مانند هفته های زیادی که در لیگ برتر غایب بود، در این ملاقات هم غیبت داشت و از فهرست بازیکنان برایتون کنار گذاشته شد.

علیرضا جهانبخش تشنه بازی کردن و نمایش عملکرد خود است اما با ادامه این فرایند مطمئنا به انتقال از برایتون به تیمی دیگر فکر خواهد نمود. او در نیم فصل پیشنهاداتی دریافت کرد اما ترجیح داد بماند تا در برایتون به صندلی ثابت خود برسد.

آژاکس از گزینه های احتمالی است که برای جذب جهابخش علاقه نشان داده است و می تواند گزینه جذابی برای او باشد. این باشگاه در نیم فصل به دنبال جذب جهانبخش بود و اکنون هم نیم نگاهی به هافبک ایرانی تیم برایتون دارد. باید دید چه سرنوشتی در انتظار هافبک ایرانی برایتون خواهد بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 شهریور 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1144

به "لیگ برتر برای جهانبخش سخت تر از قبل، لژیونر ایرانی همچنان خارج از فهرست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر برای جهانبخش سخت تر از قبل، لژیونر ایرانی همچنان خارج از فهرست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید