مصباحی مقدم: مجلس اگر عرضه داشت در رأس امور قرار می گرفت ، تفاوت تغییر قیمت بنزین در سال های 89 و 98

به گزارش تیم علمی، مصباحی مقدم با بیان این که مجلس ها برنامه های 4 ساله و دولت ها نهایتا برنامه 8 ساله دارند، گفت: اگر نگاه ها فقط میان مدت باشد سیاست ها زیگزاگی و رفت و برگشتی می شوند که باعث شده ما یک جهت رو به رشد مستقیم را ادامه نداده باشیم.

مصباحی مقدم: مجلس اگر عرضه داشت در رأس امور قرار می گرفت ، تفاوت تغییر قیمت بنزین در سال های 89 و 98

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش تیم علمی به نقل از ایلنا، غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش حزب جامعه زینب با بیان این که مجلس ها برنامه های 4 ساله و دولت ها نهایتا برنامه 8 ساله دارند، گفت: اگر نگاه ها فقط میان مدت باشد سیاست ها زیگزاگی و رفت و برگشتی می شوند که باعث شده ما یک راستا رو به رشد مستقیم را ادامه نداده باشیم.

وی با بیان اینکه در مسئله افزایش قیمت بنزین در سال 89، 9 قلم کالای اساسی افزایش قیمت پیدا کرد و مانند این دوره نبود که بنزین غیر سهمیه ای سه برابر شده باشد، گفت: در دولت گذشته علیرغم اینکه غیر از بنزین 9 قلم کالای دیگر هم گران شدند ولی هیچ شوک جدی به اقتصاد کشور وارد نشد زیرا مجلس نقش آفرینی کرد چنانچه که قیمت بنزین سهمیه ای 4برابر و غیرسهمیه ای 7 برابر شد و قیمت گازوئیل هم 10 برابر افزایش یافت.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه عده ای می گویند مجلس در راس امور نیست، گفت: شما کاری نموده اید که مجلس در رأس امور نباشد؛ مجلس اگر عرضه داشت در راس امور قرار می گرفت مجلسی که در پس امور حرکت کند هیچگاه در رأس امور قرار نمی گیرد مجلسی که در پیشاپیش حرکت کند در راس قرار می گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 665

به "مصباحی مقدم: مجلس اگر عرضه داشت در رأس امور قرار می گرفت ، تفاوت تغییر قیمت بنزین در سال های 89 و 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصباحی مقدم: مجلس اگر عرضه داشت در رأس امور قرار می گرفت ، تفاوت تغییر قیمت بنزین در سال های 89 و 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید