نتایج وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری اعلام شد

به گزارش تیم علمی، تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تعیین شدن نتایج ثبت نام اینترنتی وام ضروری 10 میلیون تومانی این صندوق اطلاع داد.

نتایج وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری اعلام شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد با اشاره به معین شدن نتایج ثبت نام وام ضروری 10 میلیون تومانی این صندوق گفت: نتایج مرحله نخست ثبت نام وام ضروری که 30 آبان ماه مهلت ثبت نام آنلاین آن به اتمام رسیده بود، معین شده و 129 هزار و 750 نفر واجد شرایط دریافت این تسهیلات شدند.

مرتضایی فرد با بیان اینکه نتایج و اسامی واجدان شرایط از 10 آذرماه در سایت اصلی صندوق بازنشستگی قابل مشاهده است گفت: اسامی واجدین شرایط در سایت صندوق به نشانیcspf.ir قرار گرفته و افراد می توانند با شماره دفترکل بازنشستگی، کد ملی و شماره حساب بانک صادرات که از آن حقوق بازنشستگی دریافت می نمایند، نتایج اعلامی را مشاهده نمایند.

وی به متقاضیانی که از لیست دریافت نمایندگان وام ضروری در این مرحله حذف شده اند، اشاره نمود و اضافه کرد: ورثه پسر که در سه سال آینده از لیست وظیفه بگیری حذف می شوند، وظیفه بگیران تک ورثه ای که سن آنان بیش از 80 سال باشد، بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که حکم ترمیم امسال برای آنان صادر نشده باشد و رکوردهایی که فرم رضایت نامه وراث آنها در سامانه تایید نشده باشد، چهار دسته ای هستند که در ابتدا از لیست واجدان شرایط حذف شده اند.

مرتضایی فرد در ادامه گفت: پس از حذف این چهار گروه، تمامی متقاضیان باقی مانده بر اساس عواملی چون مجموع مانده وام های ضروری دریافتی (به ترتیب از کمترین به بیشترین مجموع وام دریافتی) و حقوق دریافتی (بر اساس آخرین حکم صادره و به ترتیب از کمترین به بالاترین حقوق دریافتی) به صورت سراسری اولویت بندی شدند و در نهایت تعداد 129 هزار و750 نفر واجد شرایط دریافت وام شدند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه سقف اولویت بندی پرداخت وام برای هر ماه 21 هزار و 625 دفترکل است گفت: این تسهیلات در شش مرحله پرداخت می گردد که در مجموع 129 هزار و 750 دفترکل وام را دریافت می نمایند.

مرتضایی فرد یادآور شد: تسهیلات از اواخر آذر 99 تا اردیبهشت 1400به حساب واجدان شرایط واریز می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1404

به "نتایج وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید