هدیه زوم به کاربرانش؛ لغو محدودیت 40 دقیقه مکالمه ای

به گزارش تیم علمی، کمپانی زوم اعلام نموده است که به مناسب روز شکرگزاری محدودیت 40 دقیقه ای روی تماس های رایگان این پلتفرم را برای مدت محدود از میان برداشته است.

هدیه زوم به کاربرانش؛ لغو محدودیت 40 دقیقه مکالمه ای

کمپانی زوم اعلام نموده است که به مناسب روز شکرگزاری محدودیت 40 دقیقه ای روی تماس های رایگان این پلتفرم را برای مدت محدود از میان برداشته است.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایتنا، زوم به منظور یاری به برقراری ارتباط میان افراد جامعه در دوران قرنطینه خانگی تصمیم گرفته است که محدودیت 40 دقیقه ای چت های ویدئویی رایگان را در روز شکرگزاری بردارد.

به همین ترتیب خانواده ها می توانند از نیمه شب 26 نوامبر تا 6 عصر 27 نوامبر تا هر زمان که می خواهند بدون هیچ گونه محدودیتی با خانواده خود صحبت نمایند. این کمپانی این تصمیم را در ابتدای هفته جاری به صورت رسمی به کاربران خود بیان کرد.

محدودیت 40 دقیقه ای روی تماس های رایگان از ابتدای قرنطینه خانگی در زوم اجرا شد. بسیاری از شرکای این کمپانی نیز محدودیت های مشابهی را روی حساب های کاربری رایگان اعمال کردند. برای مثال گوگل میت این محدودیت را تا 60 دقیقه افزایش داده است.

البته روش های زیادی برای دور زدن این محدودیت وجود دارد و بسیاری از افراد پس از خاتمه این زمان و قطع شدن ارتباطشان، تماس جدیدی را آغاز می نمایند. بااین حال برداشته شدن این محدودیت حتی به مدت محدود موجب می گردد که کاربران در این روزها که آمار مبتلایان در سراسر دنیا افزایش چشم گیری داشته است، به ماندن در خانه و برقراری ارتباط به وسیله اینترنت تشویق شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1381

به "هدیه زوم به کاربرانش؛ لغو محدودیت 40 دقیقه مکالمه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه زوم به کاربرانش؛ لغو محدودیت 40 دقیقه مکالمه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید