هفت خوانبا اجرای گلزار به شبکه نمایش خانگی رسید خبرنگاران

به گزارش تیم علمی، براساس تصمیمات شورای موافقت نامه کلی و تطبیق محتوای ساترا؛ چند محتوای نمایش حرفه ای در رسانه های صوت و تصویر منتشر می گردد که اجرای یکی از این برنامه ها بر عهده محمدرضا گلزار است.

هفت خوانبا اجرای گلزار به شبکه نمایش خانگی رسید خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، روابط عمومی ساترا اعلام نموده که در جلسه اسفندماه شورای موافقت نامه کلی و تطبیق محتوای ساترا، با مجوز انتشار 5 برنامه در رسانه های صوت و تصویر فراگیر دارای مجوز از ساترا موافقت شد.

بر اساس تصمیمات این شورا، مسابقه هفت خوان به تهیه کنندگی مهدی منیری، کارگردانی مسعود شامحمدی درصورت تأیید معاونت تنظیم بازار و توسعه کسب و کار ساترا در مورد رعایت الزامات مالی و مدل درآمدی مشروع از پلتفرم نماوا منتشر خواهد شد. نکته قابل توجه درباره این برنامه، این است که اجرای آن را محمدرضا گلزار برعهده دارد. گلزار پیش از این اجرای مسابقه برنده باش را برعهده داشت.

مستند لذت سفر به تهیه کنندگی و کارگردانی کیکاوس یاکیده نیز از پلتفرم گپ فیلم منتشر می گردد.

همچنین پلتفرم های پیشتاز مووی و ام پی فور میزبان دو برنامه ترکیبی خواهند بود؛ بازی نما به تهیه کنندگی علی مجیدی و کارگردانی کیارش فرمانی و آرتیک به تهیه کنندگی علی مجیدی و کارگردانی محمدحسین رحیم از این پلتفرم منتشر خواهند شد.

همچنین با موافقت شورای موافقت نامه کلی ساترا، پلتفرم های فیلمگردی، فیلیمو و نماوا میزبان مستند جنگ دوست داشتنی به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین همایونفر خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1608

به "هفت خوانبا اجرای گلزار به شبکه نمایش خانگی رسید خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفت خوانبا اجرای گلزار به شبکه نمایش خانگی رسید خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید