واکنش ها به بنزین دزدی از جیب کارگران

به گزارش تیم علمی، به گزارش خبرنگاران، آبان ماهی که به نیمه رسید با اختلال در سامانه سوخت گیری شروع شد و با تایید خبر بنزین دزدی در جایگاه ها به نیمه رسید.

واکنش ها به بنزین دزدی از جیب کارگران

همایون صالحی، رییس کانون صنفی جایگاه داران سوخت کشور که خبر دزدی بنزین از جایگاه ها را تایید کرده بود، به خبرنگاران گفت: بعضی از رانندگان بدون پرداخت پول از جایگاه ها متواری می شوند.

پس از انتشار این خبر، بعضی از کارگران اپراتورها به خبرنگاران گفتند که اگر راننده ای دست به چنین اقدامی بزند، کارگران مجبور به پرداخت این پول می شوند.

در ادامه بعضی از نظرات کاربران سایت خبرنگاران را در ادامه بررسی می کنیم:

بعضی جایگاه ها تخلف می کنند!

باک ماشین من کلا 50 تا می گیره اما دیشب تو خیابان دماوند بعد از میدان امام حسین به سمت شرق اولین جایگاه بنزین زدم و 59 تا جا شد تازه چند لیتر از قبل توش بوده.

من خودم بارها در حال بنزین زدم دیدم که یهو یک نفر فرار میکنه و کارگر بدبخت چند قدم دنبالش میره و نتیجه ای نمی گیره.

اینقدر از مردم همین کارگران جایگاه ها دزدی کردن که حقشونه! هر کارگر جایگاه چندین کارت اضافه سهمیه 1500 تومانی داره ولی آزاد می فروشه. نام اینو چی می ذاری خانم خبرنگار؟

جلوی خروجی خودروها زنجیر بکشند، یک نفر کارگر هم مسئول زنجیر بکنند، رانندگانی که قبض پرداخت را به کارگر مسئول زنجیر تحویل می دهند، حق خروج از جایگاه را خواهند داشت.

گرفتن پول بنزین سرقت شده از جایگاه، ظلم به کارگر مظلوم است، جایگاه داران نباید این عمل را انجام دهند، چون مظلوم کشی است.

بله من تپسی کار می کنم بنزین اعتباری که میدن، اوایل نحوه استفاده بلد نبودیم. تو جایگاه سه بار ازم زدند بیشتر جایگاه ها خودشان دزدند.

این همه آشغال و بنزین تو ظرف مکمل بنزین کردین تو باک مردم 10 برابر پولشو در آوردین کسی چیزی گفت، بالاخره باید یه جا تاوان داد.

این همه سهمیه کارت مردم رو می فروشین. کمیسیون بر می دارین حالا یک دهمش هم اینجوری میره دیگه.

دزدی از هر کس و هر کجا باشه حرامه ولی بعضی از این دوستان هم تخلف کرده و مبلغی که روی نمایشگر پمپ هست را سریعا پاک کرده و مبلغی بیشتر ثبت می کنند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1934

به "واکنش ها به بنزین دزدی از جیب کارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ها به بنزین دزدی از جیب کارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید