کشاورزان آمریکایی 14 میلیارد دلار یاری اقتصادی دریافت کردند

به گزارش تیم علمی، وزارت کشاورزی آمریکا تا به حال بیش از 14 میلیارد دلار از بسته یاری اقتصادی 28 میلیارد دلاری وعده داده شده خود به کشاورزان، برای جبران تاثیرات منفی جنگ تجاری با چین را پرداخت نموده است.

کشاورزان آمریکایی 14 میلیارد دلار یاری اقتصادی دریافت کردند

به گزارش گروه اقتصادی تیم علمی به نقل از رویترز، یکی از مقامات وزارت کشاورزی آمریکا به رویترز گفت که این وزارتخانه تا به حال 14.03 میلیارد دلار از بسته یاری اقتصادی 28 میلیارد دلاری وعده داده شده خود به کشاورزان، برای جبران تاثیرات منفی جنگ تجاری با چین، را پرداخت نموده است.

میچوان ریچ، مدیر ارتباطات وزارت کشاورزی آمریکا، در ایمیلی به رویترز، گفت: این وزارتخانه در آخرین دور یاری اقتصادی خود 5.43 میلیارد دلار پرداخت نموده است که نسبت به 4.07 میلیارد دلار پرداخت شده در اواسط سپتامبر، افزایش یافته است. او همچنین گفت که در دور اول برنامه یاری اقتصادی، هم 8.6 میلیارد دلار به کشاورزان پرداخت شده بود.

کشاورزان دلیل اصلی پیروزی غافل گیرکننده ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 بودند، اما آن ها بیشترین آسیب را از سیاست های تجاری او و وضع تعرفه بر مهم ترین شرکای تجاری آمریکا، مانند چین، مکزیک و کانادا، متحمل شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 514

به "کشاورزان آمریکایی 14 میلیارد دلار یاری اقتصادی دریافت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشاورزان آمریکایی 14 میلیارد دلار یاری اقتصادی دریافت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید