حاجی میرزایی: نقطه عزیمت تحقق عدالت، توزیع عدالت آموزشی است

به گزارش تیم علمی، تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش در نشست با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره موسسه دارالاکرام بیان نمود آموزش نقطه آغاز همه تحولات در کشور است اگر به دنبال تحولات پایدار هستیم باید از آموزش آغاز کنیم.

حاجی میرزایی: نقطه عزیمت تحقق عدالت، توزیع عدالت آموزشی است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت دانشجویی به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، صبح امروز محسن حاجی میرزایی در نشست با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره موسسه دارالاکرام که در سالن جلسات وزیر در ساختمان شهید رجایی برگزار گردید، اظهار کرد: توفیق بسیار بزرگی است که در چنین مؤسسات گمنامی خدمات بزرگی انجام می گردد و من از همه عوامل تشکر می کنم. جهت خوبی برای ارتباط افراد با زندگی در این موسسه طراحی شده است لذا کوشش خواهیم کرد این جهت را به آموزش های فنی و حرفه ای وصل کنیم.

حاجی میرزایی گفت: نقطه عزیمت تحقق عدالت، توزیع عدالت آموزشی است بنابراین هرچه قدر عدالت بهتر توزیع گردد جامعه بهتری را خواهیم داشت.

وی همه ناهنجاری های جامعه را ناشی از توزیع نابرابر عدالت آموزشی برشمرد و توضیح داد: آموزش نقطه آغاز همه تحولات است اگر به دنبال تحولات پایدار هستیم باید از آموزش آغاز کنیم.

وزیر آموزش وپرورش طراحی سامانه به مهربانی را بسیار خوب توصیف کرد و اضافه کرد: طرح آبا آشتی با آموزش طرح خوبی برای بچه ها مناطق محروم است و از آن حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه کرونا ساختارها را به هم ریخته است، ادامه داد: بسیاری از مسائل در طول زمان بدون راهکار مانده است و کرونا به ما این امکان را داد تا بعضی مسائل را برطرف کنیم.

عضو کابینه تدبیر و امید اضافه کرد: شرایط کرونایی موجب شد تا بتوانیم بهترین معلم را در محروم ترین روستا ببریم و این شرایط فرصتی است تا جغرافیای محرومیت را تغییر دهیم.

وزیر آموزش وپرورش اظهار داشت: کوشش های این موسسه مورد تایید آموزش وپرورش است و از آن حمایت می کنیم، بنابراین برای برطرف مسائل مالیاتی این موسسه کوشش خواهیم کرد و از کوشش ها و کارهای ارزشمند این موسسه در مناطق محروم تشکر می کنم.

مجتبی زینی وند رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی در ابتدای این نشست گزارشی از همکاری موسسه دارالاکرام با آموزش وپرورش به ویژه، نقش این موسسه در اجرای طرح آشتی با آموزش (آبا) که باهدف به مدرسه آوردن بچه ها بازمانده از تحصیل و همچنین آموزش از راه دور اجرا می گردد را ارائه کرد. در ادامه این نشست، مدیرعامل موسسه دارالاکرام اظهار کرد: این موسسه باهدف بورسیه تحصیلی برای دانش آموزان مستعد فاقد سرپرست مؤثر ایجاد شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1302

به "حاجی میرزایی: نقطه عزیمت تحقق عدالت، توزیع عدالت آموزشی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی میرزایی: نقطه عزیمت تحقق عدالت، توزیع عدالت آموزشی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید