دونالد ترامپ به هواوی چراغ سبز نشان داد؟ ، تایید همکاری شرکت های آمریکایی با غول فناوری چین

به گزارش تیم علمی، دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور ایالات متحده، در اظهاراتی بسیار مهم و شگفت آور خاطرنشان کرد که در جریان همکاری بعضی شرکت های آمریکایی با غول فناوری چین است و مسئله ای با این موضوع ندارد.

دونالد ترامپ به هواوی چراغ سبز نشان داد؟ ، تایید همکاری شرکت های آمریکایی با غول فناوری چین

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد وضعیت هواوی صرف نظر از تمام مسائل پیچیده سیاسی و مالی پیشین روندی رو به رشد دارد و قرار است شاهد بعضی تغییرات به نفع این شرکت باشیم.

یکی از خبرهای عجیب امروز را می توان تایید خبر همکاری شرکت های آمریکایی با هواوی دانست خبری امیدوار نماینده که می تواند روی سطح فروش محصولات هواوی در بازارهای جهانی نیز تاثیری مثبت داشته باشد. یکی از نقل قول های ترامپ در خصوص همکاری هواوی و شرکت های آمریکایی این نظر است: اینها شرکت های آمریکایی هستند که این محصولات را فراوری می نمایند. این پیچیده است ... بسیار علمی است. ما تنها تکنولوژی برتر هستیم. من توافق نموده ام که به آنها اجازه ادامه فروش محصولات را بدهم ... این چیزها آسان نیست ... شرکت های ما بسیار ناراحت بودند، اما ما به آنها اجازه می دهیم. بنابراین اگر این مسئله شامل امنیت ملی نیست، ما به آنها اجازه می دهیم که به فروش خود ادامه دهند.

ظاهرا رئیس جمهور ایالات متحده در نهایت پیروز به درک کامل وضعیت و عمق اهمیت ادامه همکاری بین چین و ایالات متحده، به خصوص در خصوص اختراعات تکنولوژیک و فناوری ها شده است. با این حال، ترامپ اشاره نموده که بحث های بیشتری در خصوص توافق تجاری با هواوی وجود خواهد داشت که پس از تعطیلات و احتمالا تا سه شنبه هفته جاری واضح تر می گردد.

این اظهارات در جریان اجلاس سران مطرح شده است و حتی اشاراتی به برند چینی زد تی ای و محرومیت های این برند نیز شده است. این برند چینی مدتی پیش به خاطر همکاری با ایران و کره شمالی مورد هجمه و جریمه قرار گرفته بود.

منبع: انتخاب
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 246

به "دونالد ترامپ به هواوی چراغ سبز نشان داد؟ ، تایید همکاری شرکت های آمریکایی با غول فناوری چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دونالد ترامپ به هواوی چراغ سبز نشان داد؟ ، تایید همکاری شرکت های آمریکایی با غول فناوری چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید