سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب کامیاران معرفی گردید

به گزارش تیم علمی، خبرنگاران/کردستان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سنندج سند تحول قضایی را شاهکار ریاست معظم قوه قضاییه توصیف کرد و تحقق این سند را در دادگستری استان کردستان خواهان شد.

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب کامیاران معرفی گردید

محمد جباری امروز (9دی) در مراسم تکریم و معارفە سرپرست جدید دادسرای عمومی و انقلاب کامیاران، ضمن تبریک فرارسیدن 42 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر ، اظهار کرد : عزتمندی کشور ایران اسلامی مدیون رهبری مقام عظمای ولایت است .

دادستان عمومی و انقلاب سنندج اضافه نمود : مقام دادستان از نظر کمی و کیفی برای خدمتگزاری بسیار حائز اهمیت است و در قانون اساسی برای دادستان بیش از 300 وظیفه مطرح شده است .

جباری یکی از وظایف برجسته دادستان را ایجاد امنیت و همچنین ایجاد احساس امنیت در بخشهای مختلف جامعه بر شمرد و تاکید نمود : این امنیت شامل امنیت اجتماعی ، مالی و سیاسی می باشد و حمایت از فراوری ، نظارت بر ضابطین و مبارزه با اراذل و اوباش نیز در دستور کار دادستان قرار گرفته است .

وی استفاده از ظرفیت نهادهای مردمی را از دیگر وظایف دادستان مطرح کرد و خاطرنشان ساخت : در بحث پیشگیری از وقوع جرم ، حل وفصل مسائل مردم به یاری خود آنها بسیار موثر است و سبب ایجاد صلح سازش و کاهش ورودی پرونده ها به محاکم می باشد که همه این موارد سبب رضایتمندی خدای متعال می باشد.

محمد جباری در بخش دیگری از سخنان خود سند تحول قضایی را شاهکار ریاست معظم قوه قضاییه مطرح کرد و این سند را در راستای سیاستهای راهبردی نظام جمهوری اسلامی دانست و تحقق این سند را در دادگستری استان کردستان خواهان شد .

وی اضافه نمود : خوشبختانه بیش از 98 درصد از ابلاغیه ها نیز در حوزه قضایی شهرستان کامیاران بصورت الکترونیکی صادر می گردد .

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان در انتها سخنان خود بر لزوم حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی در شهرستان کامیاران تاکید نمود و اضافه نمود : بعضا مشاهده شده است که اراضی ملی در این شهرستان مورد دست اندازی متصرفین قرار می گیرد و اجرای کامل قانون حدنگار و طرح کاداستر که خود یک اقدام پیشگیرانه می باشد سبب جلوگیری از این تصرفات می گردد .

در انتها این مراسم از زحمات علیرضا جعفری با اهدای لوح ، تقدیر و کورش مرادی به عنوان سرپرست جدید دادسرای عمومی و انقلاب کامیاران معرفی گردید .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1520

به "سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب کامیاران معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب کامیاران معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید