موج جدید بحران کرونا در گیلان نگران کننده است، لزوم رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد

به گزارش تیم علمی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: موج جدید بحران کرونا در استان گیلان بعد از تعطیلات نوروزی نگران کننده است.

موج جدید بحران کرونا در گیلان نگران کننده است، لزوم رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد

به گزارش گروه استان های خبرگزاری تیم علمی از وبدای گیلان، محمدحسین قربانی گفت: همکاری مردم ایران به ویژه مردم استان گیلان در تعطیلات نوروزی به ویژه روز سیزده بدر و رعایت نکات بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی، یکی از موفقیت های جمهوری اسلامی در پیشگیری از شیوع کرونا محسوب می شود.

وی با توجه به اعلام خطر سازمان بهداشت جهانی درباره موج جدید بحران کرونا در برخی کشورها گفت: سازمان بهداشت جهانی به همه کشورهایی که درحال باز کردن قرنطینه هستند، اعلام خطر کرده که موج جدیدی در راه است.

کننده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با ابراز نگرانی از افزایش حجم تردد در سطح شهرهای استان بعد از تعطیلات نورورزی، بهترین راه را برای شکست ویروس کرونا و قطع این زنجیره، رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد در سطح شهر عنوان کرد و همراهی مردم استان را برای رعایت پروتکل های وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا خواستار شد.

قربانی ورودی های بیمارستانی در گیلان را نگران کننده عنوان کرد و افزود: هنوز زمان اعلام رسمی رفع قرنطینه فرانرسیده است؛ بنابراین تا آن زمان، مردم استان باید با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در این زمینه به مسئولان کمک کنند تا قدم به قدم، قرنطینه و فاصله اجتماعی کمتر و در نهایت برداشته شود.

انتهای پیام/4117/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 966

به "موج جدید بحران کرونا در گیلان نگران کننده است، لزوم رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موج جدید بحران کرونا در گیلان نگران کننده است، لزوم رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید