ویروس کرونا زندگی دانشجویان را مختل نموده است

به گزارش تیم علمی، یک کارشناس آموزشی گفت: کرونا زندگی دانشجویان را تغییر داده است، دانشجویان همانند گذشته دیگر نمی توانند به بحث های آموزشی و علمی بپردازند.

ویروس کرونا زندگی دانشجویان را مختل نموده است

مهدی علوی کارشناس آموزشی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی خبرنگاران، با اشاره به تاثیرات ویروس کرونا بر زندگی دانشجویان کشور اظهار کرد: کرونا زندگی دانشجویان و دانشگاه ها را تغییر داده است، دانشجویان همانند گذشته دیگر نمی توانند به بحث های آموزشی و علمی بپردازند.

او با اشاره به اینکه ویروس کرونا مدرک گرایی را تجدید نموده است، گفت: البته ناگفته نماند که همه دانشگاه ها به این شکل نیستند، دانشگاه های خاص و ویژه توانستند در ایام کرونا آموزش های با کیفیت خود را ادامه دهند.

علوی با بیان اینکه ویروس کرونا حتی چهره ورود نودانشجویان به دانشگاه ها را تغییر داده است، اضافه کرد: دانشگاه ها کوشش می نمایند که برای این دانشجویان برنامه ویژه ای در نظر گیرند. دانشجویان نو ورود باید برای درک بهتر از فضای دانشگاهی، در دانشگاه حضور یابند.

او عنوان نمود: البته اگر برنامه واکسیناسیون دانشجویان در موعد مقرر اجرایی گردد می توان انتظار داشت که دانشجویان به زندگی دانشجویی خود برگردند و آموزش های حضوری از سر گرفته گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1911

به "ویروس کرونا زندگی دانشجویان را مختل نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا زندگی دانشجویان را مختل نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید