تعاریف و اصطلاحات

پروژه بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون کلید خورد؟!

پایان پس از چند روز حدس در مورد تغییرات در رأس ریاست سازمان صدا و سیما، دقایقی قبل پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از انتصاب پیمان جبلی به جای عبدالعلی علی عسگر، رئیس پیشین این سازمان اطلاع داد.

27 مهر 1400

آکنه میانه چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست آکنه میانه نه خفیف است و نه شدید. آکنه میانه تعیین تر و سخت تر از آکنه خفیف است ولی، به مقدار آکنه شدید التهابی یا جدی نیست.

26 مهر 1400

دوش وقت سحرازغصه نجاتم دادی

اگر تا حالا برای پیدا کردن چاره زندگی فقط به فال حافظ بسنده نموده اید، بدانید و مطلع باشید که می توانید مانند یک داروخانه روحی روی دیوانش حساب کنید. آنان که خاک را به نظر کیمیا نماینداغلببود که گوشه چشمی به ما نمایند، اما بیشتر ما مثل این آدم هایی که...

9 مهر 1400

پاسخ علمی به چند سوال در رابطه با کرونا ویروس نو؛ از علت ابتلای بیشتر مردان تا تاثیر گرما

کرونا ویروس نو همچون پازلی است با قطعات گم شده؛ پیدا شدن این قطعات و کنار هم قرار گرفتن منطقی آن ها شاید سال ها بطول انجامد، اما قله ای است که در نهایت به وسیله دانشمندان و محققان فتح خواهد شد.

27 شهریور 1400

کیم جونگ اون با 20 کیلو کاهش وزن در انظار عمومی ظاهر شد

کیم جونگ اون، پس از مدت ها غیبت از انظار عمومی، در مراسم رژه ارتش با وزنی به مراتب کمتر از گذشته و پوستی آفتاب سوخته، توجه عموم را به خود جلب کرد.

22 شهریور 1400

10 روش عجیبی که افراد برای رفتن به سر کار خود استفاده می نمایند!

افرادی هستند که برای سریع تر رسیدن، راحت تر بودن و یا داشتن حریم خصوصی بیشتر، از شیوه های متفاوت و حتی عجیبی برای رفتن به سر کار استفاده می نمایند.

5 شهریور 1400

6 نشانه اعتیاد به تلویزیون و روش هایی برای درمان آن

هیچ جای شکی نیست که بخش بزرگی از اوقات فراغت مردم را تلویزیون و تماشا برنامه های گوناگون شکل داده و امروزه بیشتر مردم، نیمی از وقت خالی خود را با این دستگاه سپری می نمایند. به راستی تلویزیون از زمان پیدایشش توانسته به تندی بخش جدایی ناپذیر جامعه گردد...

6 مرداد 1400

سفر اردوغان به شوشا؛ اهداف نو ترکیه در قره باغ و جمهوری آذربایجان چیست؟

ترکیه امیدوار است تا با استفاده از موقعیت جغرافیایی جمهوری آذربایجان و شرایط تازه پس از جنگ قره باغ، باکو را به کلید اتصال و نفوذ منطقه ای تبدیل کند.

2 مرداد 1400

از موهیتوی واقعی تا دکوراسیون تابستانی؛ بهترین های سبک زندگی

اگر فرصت مطالعه مقالات سلامتی و سبک زندگی را ندارید، می توانید گلچینی از بهترین مقاله ها و ویدیوهای مربوط به سلامتی، مد و زیبایی، سبک زندگی و آموزش آشپزی را در خبرنگاران مگ پیدا کنید. ما در سری مطالب بهترین های سبک زندگی، هر دوشنبه 10 مقاله و ویدیوی مجذوب...

30 تیر 1400

13 فیلم پرفروش جهان با موضوعات معنوی

در این مطلب نگاهی می اندازیم به 13 فیلم پرفروش جهان که با مضامین معنوی و درخشش ستاره های بزرگ درس هایی از زندگی و مرگ را به ما گوشزد می کنند. فیلم های مبتنی بر ایمان و معنویات این روزها در سینما بسیار مورد پسند واقع می شوند. فیلم هایی مانند حماسه کتاب مقدس...

3 تیر 1400

شخصیت افراد را از عکس پروفایل شان بشناسید

خبرنگاران : می خواهیم به آنالیز شخصیت افراد براساس عکس پروفایل آنها بپردازیم. در ادامه این مطلب جالب را خواهید خواند

30 خرداد 1400

آیا یاور همان حشمت است؟

این شب ها اگر بیننده سریال یاور از شبکه سه سیما باشید، متوجه شباهت های بعضی شخصیت ها و حتی بخش هایی از قصه با سریال ستایش شده اید که سه فصل آن با همین گروه سازنده روی آنتن رفت.

3 خرداد 1400

فاز اول مجموعه تاریخی شهریری تا شهریور به بهره برداری می رسد

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، فاز اول مجموعه تاریخی شهریری تا شهریور به بهره برداری می رسد.

29 اردیبهشت 1400

تفاوت HTML و HTML5 و امکانات جدید این زبان

خبرنگاران | سرویس تکنولوژی - HTML یا Hyper Text Markup Language زبان اصلی برنامه نویسی وب (World Wide Web) است که صفحات وب را در اینترنت قابل مشاهده می کند. اچ تی ام ال پایه و اساس نحوه کار همه چیز در وب و زبان اصلی برنامه نویسی برای توسعه و طراحی وب است. به زبان ساده تر می توان...

26 اردیبهشت 1400

پایتخت تاریخی یونان و جاذبه هایی که دارد

ایسنا/ این خبر پیرامون پایتخت تاریخی یونان و جاذبه هایی که دارد برای شما نگارش شده است.

13 اردیبهشت 1400

شاکله گفتار احزاب استان دلبستگی به نظام، منافع ملی و دلسوزی برای کشور است

استاندار کرمان شاکله گفتار احزاب کرمان را دلبستگی به نظام جمهوری اسلامی، منافع ملی و دلسوزی برای کشور دانست

12 اردیبهشت 1400

در مرحله آخر کارگاه های جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی چه گذشت؟

مرحله آخر کارگاه های فیلمسازی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با حضور مسعود امینی تیرانی، تی یام یابنده و عماد خدابخش در شهر گرگان برگزار شد.

24 اسفند 1399

دکوراسیون سفید؛ ایده ها و ترفندها

زمانی که دکوراسیون سفید را انتخاب می کنید، فضای خانه یا اداره شما در مرز یکنواختی و زیبایی واقع شده است. اینکه فضایی دنج داشته باشید یا خسته کننده بستگی به هنرتان دارد.

17 اسفند 1399

سلاح هایی از جنس استخوان انسان کشف شدند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، سلاح هایی از جنس استخوان انسان کشف شدند.

13 بهمن 1399

از موریه تا کری؛ تکرار برجام

همه مدعی اند که باید از تاریخ درس گرفت، اما باز راه خود را می فرایند، سال های اخیر برجام به حد کفایت در اذهان عام و خاص بی اعتبار شد، اما باز مانند عتیقه ای زیر خاکی در دست برخی به عنوان گنجینه ای پر ارزش که همه معیشت ملی کشور به آن وابسته است معرفی می گردد!...

11 بهمن 1399
تعداد: (38)