تقدیر از جامعه نیکوکاری ابرار در آیین گرامیداشت خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر

به گزارش تیم علمی، هم زمان با روز جهانی سازمان های مردم نهاد، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر میزبان جمع زیادی از تشکل های مردم نهادی بود که در مواقع بحران های طبیعی و غیرطبیعی با این جمعیت همکاری می کنند.

تقدیر از جامعه نیکوکاری ابرار در آیین گرامیداشت خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر

در این مراسم که کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر نیز حضور داشت از جامعه نیکوکاری ابرار تقدیر به عمل آمد.

همتی در این نشست بابیان اینکه با مشارکت خیرین اقلام موردنیاز بیماران مبتلا به کرونا در بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر تأمین شده است، گفت: در بانک امانات پزشکی هلال احمر تا به امروز 4500 کپسول اکسیژن و 600 دستگاه اکسیژن ساز با کمک خیرین تهیه شده است.

به گفته او، 58 ونتیلاتور بیمارستانی هم از سوی خیرین تهیه شده و درمجموع 100 ونتیلاتور توسط هلال احمر به وزارت بهداشت اهدا شده است.

به گزارش پایگاه خبری اتاق ایران، از زمان شیوع ویروس کرونا جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران یا همکاری پویش فعالان اقتصادی بخش خصوصی برای عبور از بحران کرونا با عنوان پویش نفس طی اطلاعیه ای از آمادگی به منظور دریافت و توزیع کمک های نقدی برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و از همان ابتدای همه گیری این ویروس اقدام به جمع آوری کمک نقدی برای مقابله با ویروس کرونا کرد. به همین دلیل طی یک سال گذشته در استان های مختلف با همکاری فعالان بخش خصوصی، تجهیزات بیمارستانی برای مقابله با کرونا به بیمارستان ها اهدا کرده است.

در تازه ترین اقدام این نهادغیردولتی، جامعه نیکوکاری ابرار با انتشار اطلاعیه ای آمادگی خود را به منظور دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی برای کمک به آسیب دیدگان زلزله شهرستان سی سخت اعلام کرده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: sctm.ir شناسه مطلب: 1565

به "تقدیر از جامعه نیکوکاری ابرار در آیین گرامیداشت خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از جامعه نیکوکاری ابرار در آیین گرامیداشت خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید